ΤΑΞΙΔΙΑ

Ekskursion në pishina WATER FUN Korinth 10 Korrik

Ekskursion në pishina WATER FUN Korinth 10 Korrik

RINIA Shqiptare në Greqi ju fton të dielën 10 Korrik në një ekskursion special!

Ejani të kalojmë një ditë fantatsike në kompleksin me pishina WATER FUN në Korinth

Ekskursioni do bëhet ditën e dielë 10 Korrik 2016

Nisja do bëhet në orën 9.00 nga Athina dhe kthimi në orën 19.00

Nisja do bëhet nga agjensia turistike Top-Lines në Athinë

Adresa: Psaron 4 Platia Karaiskaki Athinë.

Çmimi 20euro për person. Për fëmijët 0-4 vjeç falas.

Në çmim përfshihet

 1. Transporti me autobuzë nga Athina në Korinth(Isthmo)
 2. Hyrja në kompleksin e pishinave
 3. Shezllon dhe çadër
 4. Me biletën e hyrjes mund të bëni hedhje nga trampolinat sa herë të doni
 5. Me biletën e hyrjes keni mundësi të përdorni të gjithë pishinat 

Programi i udhëtimit

 • Grumbullimi në Athinë ora 08.30 në agjensinë turistike Top Line në Athinë
 • Nisja nga Athina ora 09.00
 • Mbërritja në isthmo ora 10.00. Ndalesë për kafe në Ishthmonë e Korinthit ku do do kemi mundësi të bëjmë fotografi në kanalin e Korinthit
 • Hyrja në kompleksin e pishinave Water fan ora 10.30
 • Grumbullimi në autobuza në orën 18.00
 • Kthimi në Athinë në orën 19.00

Për rezervime telefononi tek numrat

 6987419091   & 6979489060

Agjensia Top Lines Athinë 210-5203350 210-5203351

Vini re: Për të marrë pjesë në ekskursion duhet të rezervoni patjetër vënd

Jeni të mirëpritur

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Ekskursion në pishina WATER FUN Korinth 10 Korrik”]

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top