people and lifestyle

Boksieri shqiptar mund serbin me ‘nockout’ VIDEO

Video/ Boksieri shqiptar
mund serbin me ‘nockout’

Kickboksieri shqiptar, Florian Marku ka fituar ndeshjen e zhvilluar në Greqi përballë serbit, Matic.

Takimi është mbyllur që në raundin e parë me “nockout” ndaj serbit Matiç.

Për t’u veçuar edhe festa e shqiptarit Marku me flamurin shqiptar në mes të Greqisë dhe para serbit të mposhtur.

 

 

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top