ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Valentine`s Day Party 16 Shkurt ora 23.00 në Agio Kosma Elliniko Athinë @ ONE1 Club

 

I dashuruar apo jo,

i lidhur apo jo Albanians.gr, Rinia Shqiptare në Greqi ju fton të festojmë së bashku festën e të dashuruarëve, festën e Shën Valentinit.

Albanian Valentine`s day Party më 16 Shkurt ora 23,00 në Clubin ONE në Athinë.


Muzikë Shqipetare, Greke dhe e huaj dhe mbi të gjitha muzikë speciale për të dashuruarit! Ambienti fantastik i Club One në Paraliaki, si dhe atmosfera e ngrohtë që vetëm Albanians.gr di të krijojë , do tju bëj të kaloni Shën Valentinin më të bukur të jetës tuaj! Dhe nëse nuk jeni të dashuruar ku i dihet..atë ditë mund të gjeni shpirtin tuaj binjak..!

 

Albanian Valentine`s day Party do të organizohet të Shtunën 16 Shkurt 2013

Hapja do të bëhet në orën 23.00

 

Çmimet

Hyrja 12 euro me pije, Shishja 90 euro (5 bileta+30 euro), Pija e dytë 8 euro Pija speciale 9 euro

Albanian Valentine`s day Party  do të organizohet tek Club “ONE1”. Clubi ndodhet ngjitur me pistën e Cart në Agio Kosma Elliniko-Athinë! Adresa Leoforos Posidhonos  Agios Kosmas Elliniko Athinë

 

Mënyra për të ardhur:

Mënyra më e shpejtë dhe e lirë është me TRAM. Ndaloni në stacionin 2 Agiou Kosma dhe “ONE 1 Club” është  10m nga stacioni! Gjithashtu mund të preferoni dhe autobuzat e linjave A1 A2 dhe të ndaloni po tek i njëjti stacion.

 

Me makinë , merrni rrugën Posidhonos për në Glifadha  sapo të kaloni urën e Agios Kosmas është pista e Cart , ku do hyni brënda dhe në fund të pistës është parkingu i “ONE1 Club”. Clubi disponon parking me pagesë!


 

Për të parë hartën klikoni këtu

Telefona per pronotim dhe informacione
6979489060 (UP)

Vini re: Meshkujt duhen të jenë të shoqëruar

Jeni të mirëpritur 🙂

 

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top