ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Summer Party@ Bikini Beach Alimo të Shtunën 13 Gusht

ALBANIAN SUMMER PARTY @ BIKINI ALIMO TË SHTUNËN 13 GUSHT

Ju ftojmë të gjithëve të shtunën 13 Gusht në:

ALBANIAN SUMMER PARTY

Muzikë shqiptare, moderne dhe popullore, muzikë e huaj, muzikë greke do na bëjnë të kërcejmë deri në orët e para të mëngjesit, dhe të gjitha këto buzë detit, në një nga beach bar më të mëdhenjë të Athinës , Ammos Bikini Beach Loutra Alimou

HYRJA 10€ ME NJË PIJE

Çmimet.

SHISHJA 90 EURO NË 5 VETA!!

PARTY DO BËHET MË 13 GUSHT ORA 23.00 NË AMMOS BIKINI  BEACH BAR.

ADRESA LEOFOROS POSIDONOS. ZONA LOUTRA ALIMOU.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Bikini Beach ndodhet 50m më poshtë

TELEFONA PËR  INFORMACIONE DHE REZERVIME  

6979489060 & 6987419091

JENI TË MIRËPRITUR

Albanian Summer party

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top