Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Summer Party @ Ammos Bikini Loutra Alimou Të Shtunën 1 Gusht

Kriza do argëtim dhe rinia do kërcim.. 😀 Ju ftojmë të gjithëve të shtunën 1 Gusht në:

Albanian Summer Party tek Ammos Bikini Loutra Alimou

Muzikë shqiptare, moderne dhe popullore, muzikë e huaj, muzikë greke do na bëjnë të kërcejmë deri në orët e para të mëngjesit, dhe të gjitha këto buzë detit, në një nga beach bar më të mëdhenjë të Athinës , Ammos Bikini Beach Loutra Alimou

Hyrja 10€ me një pije

Çmimet.

SHISHJA 80 EURO NË 5 VETA!!
PIJA E DYTË 6 EURO!!! KOKTAILS 8 EURO!!

Party do bëhet më 1 Gusht ora 23.00Ammos Bikini  Beach Bar.

Adresa Leoforos Posidonos. Zona Loutra Alimou.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Bikini Beach ndodhet 50m më poshtë

TELEFONA PËR  INFORMACIONE DHE REZERVIME  

6979489060 & 6987419091 

Jeni të mirëpritur 🙂

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top