ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Summer Party 16 Maj @ Ammos Loutra Alimou

Albanian Summer Party 🙂

Erdhi Vera ..është koha për argëtim!!!

RINIA SHQIPTARE ju fton të gjithëve në një mbrëmje fantastike, në një nga lokalet më të bukura të Athinës.

Argëtim deri në orët e para të mëngjesit në një party me muzikë shqiptare, moderne dhe popullore. Një party fantastik, që askush nuk duhet të humbasi.

Në një ambjent fantastik, me një pamje megjepse, RINIA fton të gjithë miqtë e saj, të kalojnë një mbrëmje të paharrueshme nën tingujt e muzikës së mrekullueshme shqiptare.

KUR DHE KU DO BËHET PARTY «Albanian Summer Party»

Albanian Summer Party   – DO TË ORGANIZOHET TË SHTUNËN 16 MAJ 2015 ORA 23.00

AMMOS CLUB (LOUTRA ALIMOU)

AMMOS CLUB  ËSHTË  AMBJENT I MBYLLUR, I NGROHTË, ME NJË PAMJE FANTASTIKE NGA BREGDETI I ATHINËS.

Ammos Club ndodhet në Leoforo Posidhonos Alimo Athinë. Stacioni i tram Loutra Alimou.

ÇMIMET

HYRJA 10 EURO ME NJË PIJE
SHISHJA VETËM 75 EURO NË 5 VETA!!!!
PIJA E DYTË 6 EURO!!! KOKTAILS 8 EURO!!

REZERVONI TANI TEK 6979489060 & 6987419091

Dhe nëse ju pëlqen humori shqiptar, ju njoftojmë se më 23 Maj organizojmë një mbrëmje me të ftuar special aktorët e AL PAZAR: Montana dhe Montela

11188245_961119983928895_8834206953317891033_n

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top