Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Night 2 Maj 2015@ Ammos Club Loutra Alimou

ALBANIAN NIGHT!!!! Mbrëmje Rinore Shqiptare… by RINIA!!!

RINIA SHQIPTARE ju fton të gjithëve në një mbrëmje fantastike, në një nga lokalet më të bukura të Athinës.

Argëtim deri në orët e para të mëngjesit në një party me muzikë shqiptare, moderne dhe popullore. Një party fantastik, që askush nuk duhet të humbasi.

Në një ambjent fantastik, me një pamje megjepse, RINIA fton të gjithë miqtë e saj, të kalojnë një mbrëmje të paharrueshme nën tingujt e muzikës së mrekullueshme shqiptare.

«ALBANIAN NIGHT» … do të thotë argëtim, do të thotë dëfrim, do të thot destinacioni i çdo të riu dhe të reje shqiptare në Athinë…mos e humbisni. Do kalojmë super

 

KUR DHE KU DO BËHET PARTY «ALBANIAN NIGHT»

ALBANIAN NIGHT  – DO TË ORGANIZOHET TË SHTUNËN 2 MAJ 2015 ORA 23.00

 ALBANIAN NIGHT do të organizohet në

AMMOS CLUB (LOUTRA ALIMOU)

AMMOS CLUB  ËSHTË  AMBJENT I MBYLLUR, I NGROHTË, ME NJË PAMJE FANTASTIKE NGA BREGDETI I ATHINËS.

Ammos Club ndodhet në Leoforo Posidhonos Alimo Athinë. Stacioni i tram Loutra Alimou.

ÇMIMET

HYRJA 10 EURO ME NJË PIJE
SHISHJA VETËM 75 EURO NË 5 VETA!!!!
PIJA E DYTË 6 EURO!!! KOKTAILS 8 EURO!!

REZERVONI TANI TEK 6979489060 & 6987419091

VINI RE: PËR TË REZERVUAR NUK ËSHTË E NEVOJSHME TË MERRNI SHISHE

Gjatë Mbrëmjes Do Të Hidhet Short Ku Do Të Jepen 3 Bileta (Secila Me Vlerë 45 euro!)

reklama alb krocera

 

 

https://albanians.gr/albanian-party-ne-anije-krocere-njeditore-diten-e-diele-10-maj.html

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top