ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Latin Summer Party @ Ammos Bikini Te Shtunën më 23/08

Përshëndetje Rinia 🙂 Rinia Shqiptare Ne Greqi – Αλβανική Νεολαία Στην Ελλάδα Kaluam bukur herën e fundit që organizuam Albanian Latin Party dhe ndaj do ta organizojmë përsëri 🙂
Shikoni fotot nga hera e fundit :
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.809394965768065.1073741860.121721257868776&type=1
Na pëlqen muzika shqiptare dhe gjithashtu ajo latine, ndaj dhe vendosëm të bëjmë një miks. Një natë të veçantë ku muzika jonë do të kombinohet me muzikën latine!!!

Albanian Latin Summer Party @ Ammos Bikini të Shtunën 23 Gusht

Programi i muzikës: Shqiptare dhe Latine 🙂

Muzika shqiptare do të jetë një miks midis vallleve popullore, rnb, muzikës së shqipërisë së mesme dhe serenatave.

Kurse në muzikën latine do të kemi Bachata, Cha Cha Cha , Mambo, Merengue, Rumba ,Salsa, Samba

Gjatë natës do të kemi kërcimtar të cilët do të na tregojnë hapat e këtyre kërcimeve enkas për ne!

Çmimet si gjithëmonë fantastike:

Hyrja vetëm 10 euro me 1 pije!

Pija e dytë 6 euro! Cocktail 7 euro. Shishja 90 euro. (5 bileta plus 40 euro!) Shishja speciale 110 euro.

Party do bëhet më 23 Gusht ora 23.00 në Ammos Bikini Beach Bar. Adresa Leoforos Posidonos. Zona Loutra Alimou.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Bikini Beach ndodhet 50m më poshtë

 

Telefona për informacione dhe rezervime 6987419091 dhe 6979489060

Vini re: Meshkujt duhet të jenë të shoqëruar

 

Jeni të mirëpritur 🙂

SHIKONI HARTËN PËR TË PARË SE KU NDODHET VËNDI:


 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top