ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Beach Party in Athens @ AMMOS LOUNGE BEACH BAR 4 Gusht 2012 ora 23.00

Për të gjithë ata që punojnë dhe do kalojnë fillim gushtin në Athinën e nxehtë,

Albanians,gr ka zgjidhjen! Albanians Beach Party in Athens. 4 Gusht 2012 ora 23.00

 

Muzikë shqiptare, moderne dhe popullore, muzikë e huaj, muzikë greke do na bëjnë të kërcejmë deri në orët e para të mëngjesit, dhe të gjitha këto buzë detit, në një nga beach bar më të mëdhenjë të Athinës , Ammos Lounge Beach Bar.

Lokali ndodhet buzë detit, kështu që kush ka dëshirë mund të hidhet në detë për një notim darke 🙂

 

Muzikës dhe ambjentit të mrekullueshëm i shtohen dhe çmimet fantastike:

 

Hyrja vetëm 10 euro me pije! Pija e dytë 6 euro! Cocktail 7 euro. Shishja 80 euro. (5 bileta plus 30 euro!) Shishja speciale 90 euro.

 

Party do bëhet më 4 Gusht ora 23.00 në Ammos Lounge Beach Bar. Adresa Leoforos Posidonos. Zona Loutra Alimou.

Shënim Ammos Lounge ndodhet 50 metra nga Ammos Club.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Lounge ndodhet 50m më poshtë

 

Telofonat për komunikim dhe informacione 6989564225 dhe 6979489060 (UP)

 

Vini re Meshkujt duhet të jenë të shoqëruar


Mos e humbni. Do jetë një nga beach party më të mëdha shqiptare që është organizuar në Athinë  ndonjëherë! Jeni të gjithë të mirëpritur

 

Për të parë foto nga Summer party që oraganizuam në 23 Qershorë 2012 po në Ammos Lounge beach bar klikoni këtu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.430445510329681.94935.121721257868776&type=3

 

Më poshtë disa foto nga party i kaluar.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top