ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Beach Party @ Ammos Bikini Loutra Alimou Të Shtunën 25 Korrik

Kriza do argëtim dhe rinia do kërcim.. 😀 Ju ftojmë të gjithëve të shtunën 25 Korrik në:

Albanian Beach Party tek Ammos Bikini Loutra Alimou

Muzikë shqiptare, moderne dhe popullore, muzikë e huaj, muzikë greke do na bëjnë të kërcejmë deri në orët e para të mëngjesit, dhe të gjitha këto buzë detit, në një nga beach bar më të mëdhenjë të Athinës , Ammos Bikini Beach Loutra Alimou

Hyrja 10€ me një pije

Çmimet.

SHISHJA 90 EURO NË 5 VETA!!
PIJA E DYTË 6 EURO!!! KOKTAILS 8 EURO!!

Party do bëhet më 25 Korrik ora 23.00Ammos Bikini  Beach Bar.

Adresa Leoforos Posidonos. Zona Loutra Alimou.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Bikini Beach ndodhet 50m më poshtë

TELEFONA PËR  INFORMACIONE DHE REZERVIME  

6979489060 & 6987419091 

Jeni të mirëpritur 🙂

 

 

 

Për të gjithë ju që doni të harroni rutinën e përditshme dhe keni dëshirë për një ekskursion NJËDITOR, organizojmë diçka të veçantë më 26 Korrik ditën e dielë: Për më shumë bëni klik tek fotoja më poshtë:

26KORRIKn

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top