ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Beach Party @ Ammos Bikini Loutra Alimou Te Shtunën 2 Gusht

Erdhi koha të kujtojmë çastet verore që kaluam vjet në mbrëmjet e Rinisë 🙂

Albanian Beach Party tek Ammos Bikini Loutra Alimou 🙂

Muzikë shqiptare, moderne dhe popullore, muzikë e huaj, muzikë greke do na bëjnë të kërcejmë deri në orët e para të mëngjesit, dhe të gjitha këto buzë detit, në një nga beach bar më të mëdhenjë të Athinës , Ammos Bikini Beach Loutra Alimou

 

Çmimet si gjithëmonë fantastike:

Hyrja vetëm 10 euro me 1 pije!

Pija e dytë 6 euro! Cocktail 7 euro. Shishja 90 euro. (5 bileta plus 40 euro!) Shishja speciale 110 euro.

Party do bëhet më 2 Gusht ora 23.00 në Ammos Bikini  Beach Bar. Adresa Leoforos Posidonos. Zona Loutra Alimou.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Bikini Beach ndodhet 50m më poshtë

 

Telefona për  informacione dhe rezervime  211 2156596 dhe 6979489060 

 

Vini re: Meshkujt duhet të jenë të shoqëruar

 

Jeni të mirëpritur 🙂

SHIKONI HARTËN PËR TË PARË KU NDODHET LOKALI:


ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top