ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Beach Party @ Ammos Bikini Loutra Alimou Të Premten 10 Korrik

Erdhi koha të kujtojmë çastet verore që kaluam vjet në mbrëmjet e Rinisë..Kriza do argëtim..:D

Albanian Beach Party tek Ammos Bikini Loutra Alimou

Muzikë shqiptare, moderne dhe popullore, muzikë e huaj, muzikë greke do na bëjnë të kërcejmë deri në orët e para të mëngjesit, dhe të gjitha këto buzë detit, në një nga beach bar më të mëdhenjë të Athinës , Ammos Bikini Beach Loutra Alimou

Hyrja FALAS

Çmimet.

Pija 7 euro

Cocktails/special 8 euro

Çmimi i shishesh 75euro

Party do bëhet më 10 Korrik ora 23.00Ammos Bikini  Beach Bar.

Adresa Leoforos Posidonos. Zona Loutra Alimou.

Mënyra më e shpjetë për të ardhur është Tram. Stacioni Loutra Alimou. Nga stacioni Ammos Bikini Beach ndodhet 50m më poshtë

TELEFONA PËR  INFORMACIONE DHE REZERVIME  

6979489060 & 6987419091 

Jeni të mirëpritur 🙂

Për të gjithë ju që keni dëshirë të haroni rutinën e përditshme, organizojmë më 12 Korrik (ditën e dielë) Ekskursion Njëditorë. Për më shumë bëni klik tek fotoja 🙂

12KORRIKj

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top