Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Aksidentohet duke bër ski Angela Merkel

merkel

Kancelarja gjermane Angela Merkel eshte aksidentuar teksa ka qene duke bere ski. Lajmi eshte publikuar nga mediat e huaja, pas nje deklarate per media dhene nga zedhensi i saj.

Sipas tij, Merkel ka pesuar demtime ne pjesen e legenit dhe ka anuluar takimet per tri javet ne vijim, pasi i eshte rekomanduar regjim shtrati.

Aksident zonjës Merkel vjen një javë pasi Michael Schumacher u plagos rëndë ndërsa bënte ski në vendpushimin francez të Meribel.
Ai mbetet në gjendje kritike por stabile.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top