Shqip

15-vjeçari përdhunon 14-vjeçaren, arrestohet në flagrancë

Një adoleshente ka rënë pre e dhunës seksuale nga një tjetër adoleshent. Ngjarja ka ndodhur dje në Kavajë në mbrëmje.

Pas denoncimit, Komisariati i Policisë Kavajë ka arrestuar në flagrancë shtetasin D.Gj., banues në Kavajë.

15-vjeçari akuzohet se të martën, rreth orës 18:00, në Kavajë, ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën B.B., 14 vjeçe.

D.Gj., do të akuzohet për “Marrëdhënie seksuale me të mitur” dhe rrezikon të dënohet me burgim nga shtatë deri në 15 vjet.

http://www.shekulli.com.al/p.php?id=218735

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top