Tërmeti në Kefalonia ndryshon pamjen e plazhit -
Ειδησεις

Tërmeti në Kefalonia ndryshon pamjen e plazhit

Tërmeti në Kefalonia ndryshon pamjen e plazhit

Tërmeti që ra  ditën e dielë në ishullin e Kefaloniasë, la gjurmë në plazhin Myrtos. Myrtos ndodhet në bregdetin verior të Kefalonisë dhe ajo që ndodhi në këtë plazh të njohur është mbresëlënëse.

Siç duket edhe nga fotoja, toka ëshët “çarë” më shumë se 60 metra dhe ka shkaktuar një ndryshim në pamjen e plazhit.

murtos-kefalonia-570

murtws_seismos

 

Comments

comments

Ειδησεις

Αρχισυντάκτης-Διαχειριστής Από το 2010 αρθογραφεί στην ιστοσελίδα www.albanians.gr . Από το 2011 είναι Αρχισυντάκτης και Διαχειριστής του Πόρταλ. Από τον Ιανουάριο του 2014 είναι μέλος της Ένωσης Ξένων Συντακτών Ελλάδος

More in Ειδησεις

police

Συγκλονίζουν οι λεπτομέρειες για την δολοφονία του 21χρονου από την Αλβανία ,  στην Λάρισα

Bardhyl TaulantΙουλίου 28, 2015
552emak3

Νεκρός εντοπίστηκε ο αγνοούμενος Αλβανός βοσκός στα Ιωάννινα 

Bardhyl TaulantΙουλίου 28, 2015
1645_4606648315_7e49bde2c0_z

 Σχέδιο δράσης για τους μετανάστες στη Θεσσαλονίκη

Bardhyl TaulantΙουλίου 28, 2015
police

Σκότωσαν και έκαψαν νεαρό από την Αλβανία, που αγνοείτο στη Λάρισα

Bardhyl TaulantΙουλίου 27, 2015
kausonas

Έρχεται κύμα καύσωνα αυτή την εβδομάδα 

Bardhyl TaulantΙουλίου 27, 2015
ereyna

Αποτελέσματα ποιοτικής έρευνας με θέμα: «Η αγορά IT στην Ελλάδα, Ειδικότητες σε ζήτηση, Ευκαιρίες απασχόλησης»

Rinia CornerΙουλίου 25, 2015
atm-analipsi

Τι αναλήψεις μπορούν να γίνουν από τράπεζες και ΑΤΜ

Edona CaniΙουλίου 22, 2015
92850e6fba97c1b151a660272131cdd6_XL

Μια γυναίκα αλβανικής καταγωγής παρασύρθηκε από διερχόμενο ΙΧ παραλία της Αμφιλοχίας

Bardhyl TaulantΙουλίου 22, 2015
epistrofi-albanon

Επιχείρησε να περάσει στην Αλβανία βαλίτσα με 23.000 ευρώ

Bardhyl TaulantΙουλίου 22, 2015
police

51χρονη από την Αλβανία γλίτωσε από τον βιασμό χάρη στη 4χρονη κόρη της 

Bardhyl TaulantΙουλίου 19, 2015
άδειας-διαμονής-400x240

Όλες οι αλλαγές στις Άδειες διαμονής για εξαιρετικούς λόγους

Gaston SanxhakuΙουλίου 17, 2015
Wildfire at Kareas region, in Athens, on July 17, 2015 / Πυρκαγιά στην περιοχή του Καρέα, στην Αθήνα, 17 Ιουλίου, 2015

Μεγάλη Φωτιά στον Υμηττό. Απειλούνται σπίτια. Πύρινα μέτωπα σε Λακωνία και Κορωπί

Gaston SanxhakuΙουλίου 17, 2015

Alb summer party

 

Albanian Summer Party @ Ammos Bikini Loutra Alimou Të Shtunën 1 Gusht

Këtë të shtunë tek Bikini Ammos në Loutra Alimou :)
Ejani dhe ju të argëtohemi me ritme shqiptare dhe të huaja :)

Për më shumë lexoni këtu: http://albanians.gr/albanian-summer-party-ammos-bikini-loutra-alimou-te-shtunen-1-gusht.html

REZERVONI TANI TEK 6980162333, 6988696898 :)