Ejani të festojmë së bashku Natën e Vitit të Ri 2014, 31 Dhjetor ora 01:00 tek salla ONEIRION Peristeri -
Evente

Ejani të festojmë së bashku Natën e Vitit të Ri 2014, 31 Dhjetor ora 01:00 tek salla ONEIRION Peristeri

Ejani të festojmë së bashku Natën e Vitit të Ri 2014, 31 Dhjetor ora 01:00 tek salla ONEIRION Peristeri

origjinali

Po vjen fundi i një tjetër viti , me të mira dhe të këqija po lëmë mbas nesh 2013.  Festa më e madhe është dita kur bëhet ndërrimi i viteve. Harrojmë dëshpërimet e vitit të kaluar, mbajmë në kujtesë vetëm të mirat dhe shpresojmë viti i ri 2014 të jet një vit me mbarësi dhe shëndet.

Tashmë jemi bërë një komunitet dhe çastet më të rëndësishme i festojmë së bashku!

Ju ftojmë të festojmë së bashku, të argëtohemi, të njihemi, të urojmë njëri tjetërin për Vitin e Ri.

Një mbrëmje që do jetë e mbushur me plot surpriza për pjesmarrësit.

Ku dhe kur do bëhet mbrëmja

Mbrëmja do bëhet të martën 31 Dhjetor 2013, ORA 01.00 (një orë mbas ndërrimit të vitit)

Mbrëmja do organizohet tek SALLA “ONEIRON”. Adresa ku ndodhet salla

është Rruga Agjias Paraskevis 1 & Kifisu në Peristeri. (Burnazi, Athinë)

PËR TË PARË NË HARTË SE KU NDODHET SALLA ONEIRION KLIKONI KËTU

Mbrëmja është me DJ

ÇMIMET

Hyrja 12 euro me një pije!

Pija e dytë 7 euro!

Çmimi i Shishesh 90 euro! (5 bileta+30 euro)

 

 Telefona per pronotim dhe informacione 6979489060 (UP)

Ju sygjerojmë të rezervoni tavolinë. Për rezervime tavolinash nuk është e detyrueshme të merrni shishe.

 

Vini re: Meshkujt duhet të jenë të shoqëruar.

Shënim kur themi meshkujt duhet të jenë të shoqëruar, lejohet dhe 2 djem një vajzë, ose 3 djem 2 vajza etj

 

Ju mirëpresim të gjithëve :)

Harta e salles Onerion

[googlemap src=»https://maps.google.com/maps?t=m&q=Agias+Paraskevis+1%2C+%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%81%CE%B9%2C+%CE%94%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82+%CE%A4%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CE%B1%CF%82+%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CF%8E%CE%BD%2C+%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1&output=classic»]

Comments

comments

Evente

Δημιουργός και διαχειριστής του Albanians.gr

More in Evente

nentor - Αντιγραφή

Albanian Party Dita e Pavarësisë 28 Nëntor ora 23.00 @ Arion Royal Peristeri

Gaston SanxhakuΝοεμβρίου 15, 2015
12165673_10206506873684002_214895947_n

Rinia Party Të Martën 27 Tetor @ Ammos Loutra Alimou

Rinia CornerΟκτωβρίου 18, 2015
albanian partz-1

Albanian Party 17 Tetor @ Wild Club Afer Hilton

Rinia CornerΟκτωβρίου 7, 2015
12048953_10206378279269222_302656209_n

Albanian Party ★ E Shtunë 26/9/2015 | Brando GAZI ★

Rinia CornerΣεπτεμβρίου 24, 2015
11998114_10206269418467770_1257123835_n

Ekskursion Njëditor Me Anije Në 3 Ishuj Të Dielën 13 Shtator

Rinia CornerΣεπτεμβρίου 7, 2015
Untitled-1

Last Albanian Summer Party 19 Shtator @ Ammos Beach Loutra Alimou Athine

Rinia CornerΣεπτεμβρίου 7, 2015
ithagenia

Diskutim Mbi Ligjin e Ri të Emigracionit dhe Të Nënshtetësisë, Të Premten 11/9 @ Kolegji Business Centre of Athens (BCA), afër Metro Megaro Mousikis

Rinia CornerΑυγούστου 26, 2015
11938151_10206173448948592_1100835467_n

Albanian Party 5 Shtator @ Soho Ladhadhika Selanik

Rinia CornerΑυγούστου 25, 2015
11903291_10206173449388603_614798648_n

Mbrëmje Shqiptare me muzikë Live dhe humor. Montana,Montela Vladimir Seferi 29 Gusht@Bikini Beach

Gaston SanxhakuΑυγούστου 15, 2015
10418430_810040962370132_8598029872897044840_n

Albanian Latin Party 15 Gusht @ Bikini Club Loutra Alimou

Gaston SanxhakuΑυγούστου 9, 2015
11798446_10206022546016113_278679459_n

Albanian Latin Party 8 Gusht @ Bikini Club Loutra Alimou

Rinia CornerΑυγούστου 2, 2015
Albanian summer party

Albanian Summer Party @ Ammos Bikini Loutra Alimou Të Shtunën 1 Gusht

Gaston SanxhakuΙουλίου 27, 2015

Albanian Party

Festojme sebashku Festat e Nentorit me kenge dhe valle shqiptare :)

Res tek: 698719091

28 NËNTOR 2015 ORA 23.00

Arion Royal@Peristeri Athinë

http://albanians.gr/albanian-party-dita-e-pavarsise-28-nentor-ora-23-00arion-royal-peristeri.html

 

nentor